ecloud

Reseller Hosting

Her bütçeye uygun yüksek kalitede Reseller Hosting hizmeti.

Bireysel Linux Reseller

660 TL. / Yıllık
25 Site BarındırmaÖlçülmeyen Disk AlanıÖlçülmeyen Aylık TrafikLimitsiz Email HesabıLimitsiz Veritabanı200.000 Inode Limiti%25 CPU LimitiÜcretsiz SSLcPanel/WHM yada Pleskcpanel hostingLiteSpeed hostingcloud hosting
Satın Al

Kurumsal Linux Reseller

780 TL. / Yıllık
35 Site BarındırmaÖlçülmeyen Disk AlanıÖlçülmeyen Aylık TrafikLimitsiz Email HesabıLimitsiz Veritabanı200.000 Inode Limiti%25 CPU LimitiÜcretsiz SSLcPanel/WHM yada Pleskcpanel hostingLiteSpeed hostingcloud hosting
Satın Al

Kurumsal Plus Reseller

900 TL. / Yıllık
45 Site BarındırmaÖlçülmeyen Disk AlanıÖlçülmeyen Aylık TrafikLimitsiz Email HesabıLimitsiz Veritabanı200.000 Inode Limiti%25 CPU LimitiÜcretsiz SSLcPanel/WHM yada Pleskcpanel hostingLiteSpeed hostingcloud hosting
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Sizi limitlerle uğraştırmıyoruz. Sunucu stabilitesi açısından sadece %25 CPU ve 200.000 inode (dosya adet) limiti uyguluyoruz. Diğer geri kalan tüm özelliklerde herhangi bir limit yaptırımı uygulamıyoruz.

 • cPanel kontrol paneli (Linux)
 • Litespeed web servisi
 • Cloudlinux limitlendirme
 • CageFS izolasyon
 • Configserver Exploit Scanner
 • PHP Selector
 • Günlük, haftalık ve aylık yedekleme
 • Özel IP seçeneği
 • %100 Wordpress uyumluluğu
 • Ücretsiz hazır scriptler
 • Ücretsiz site taşıma
 • 7 gün 24 saat teknik destek
 • Softaculous yazılımı sayesinde SSD diske sahip sunucularımız üzerinde sağladığımız yüksek hızda hosting hizmetinin yanı sıra size ve müşterilerinize 250 adet hazır yazılım sunuyoruz.Herhangi bir dosya indirmeden, ayar yapmadan sadece saniyeler içerisinde birkaç tık ile istediğiniz yazılımı kurabilirsiniz.

  Bayi hosting nedir ?

  Bayi hosting, kiralanan web alanını birden fazla hosting açarak farklı sitelerde kullanmanıza imkan sağlayan hosting çeşitidir.

  Bayi hosting ile web hosting arasındaki fark nedir ?

  Bayi hosting hizmetinde bayi kontrol panelinizden her web sitesi için ayrı bir web hosting hesabı oluşturursunuz, web hosting hizmeti ise size bir web hosting hesabı içerisinde (addon) birden fazla web sitesi barındırmanıza olanak tanır.

  Çok sayıda web sitem var, ücretsiz taşıyor musunuz ?

  Hizmet aldığınız firma cPanel kullanıyor ise 15 siteye kadar ücretsiz taşımaktayız.Bu siparişten ilk bir hafta içinde geçerlidir. 15 site sonrasındaki taşımaları site başına 5 TL olarak ücretlendirmekteyiz.Taşıma işleminin iş planımıza dahil edilebilmesi için sipariş sonrası destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

  Kendime ait NS adresleri kullanabilir miyim ?

  Web siteleriniz size ait NS adresi kullanıyorsa sunucu IP adresine göre NS kayıtlarınızı güncelleyerek özel NS kullanabilirsiniz. Bu konuda teknik bilgiye sahip değilseniz müşteri panelinizden destek bileti gönderebilirsiniz.

  Web sitelerim için özel IP adresi alabilir miyim ?

  Bayi hosting hizmetiniz için özel ip adresini sipariş esnasında yada sonrasında satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz özel IP adresi siparişiniz sonrasında aynı iş günü içerisinde hizmetinize atanacaktır.

  Web sitelerim ne kadar sıklıkla yedekleniyor ?

  Bayi hosting sunucuları haftalık ve aylık olarak düzenli bir şekilde harici bir yedek sunucusuna yedeklenmektedir. Disk kullanımı 2 GB ve üzeri web hosting hesapları yedekleme kapsamında tutulmayacaktır. Limitler düşürüldüğünde yedekleme kapsamına otomatik girecektir.

  Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

  X

  Müşteri Paneli

  Şifremi Unuttum!

  Henüz Hesabınız Yok mu?

  Hemen Hesap Oluştur!