Blockchain, Yapay Zeka, Metaverse, Web Yazılım, Siber Güvenlik, Mobil Uygulama ve Seo Hizmetleri - Şanlıurfa Yazılım
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Şirketimiz hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.
Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?
Elbette yapıyoruz. Satın almış olduğunuz tüm yazılımların ilk kurulumunu ücretsiz olarak biz sağlıyoruz.
İstediğim kadar domain adresine kurulum yapabilir miyim?
Yazılımlarımız domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen yazılım, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. yazılım kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?
Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.
Kendi hostumda barındırabilir miyim?
Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.
Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?
Yazılımlar ortalama 2 (iki) ile 4 (dört) saat arasında kurulumu yapılıp teslim edilmektedir.
Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.
PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?
Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.
Teknik destek veriyor musunuz?
Yazılımlarımızı satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim gönderebilirsiniz.
Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?
Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.
Geri iade imkânım var mı?
Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Web sitem Google'da çıkar mı?
Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.
İnternet Sitesi Nedir ?
Web sitesi, web üzerindeki sayfalar; metin, görsel ve animasyon şeklinde ziyaretçisine bilgi aktaran veya hizmet sunan sayfaların tümünü kapsayan bir doküman topluluğudur.
Hosting Nedir ?
Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Barındırma hizmeti web sitesinde bulundurulmak istenen içeriğin yüklendiği ve web sayfasının arka yüzüdür.
Domain Nedir ?
Alan adı, bir Web sitesinin İnternet'teki adı ve adresidir.
Sunucu Nedir?
Sunucu, bilgisayar ağlarında, diğer ağ bileşenlerinin erişebileceği, kullanımına ve/veya paylaşımına açık kaynakları barındıran bilgisayar birimdir, hostinglerin barındırıldığı alandır. Bisitenolsun.com tüm çalışmalarında kendi sunucularını kullanmaktadır.
PHP, HTML Nedir ?
-PHP (açılımı PHP: Hypertext Preprocessor) geniş bir kitle tarafından kullanılan, özellikle sanal yöreler üzerinde geliştirme için tasarlanmış HTML içine gömülebilen bir betik dilidir. -HTML, Hiper Metin İşaretleme Dili web sayfalarını oluşturmak için kullanılan standart metin işaretleme dilidir. -e-cloud.web.tr adresinde yer alan tüm çalışmalar PHP alt yapısına sahiptir.
Responsive ( Mobil Uyum Nedir) ?
-İngilizceden çevrilmiştir duyarlı web tasarımı, web sayfalarının çeşitli cihazlarda ve pencere veya ekran boyutlarında iyi görüntülenmesini sağlayan web tasarımına bir yaklaşımdır. -e-cloud.web.tr adresinde yer alan tüm çalışmalar mobil uyumlu olup tüm cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır.
Yönetim Paneli Nedir ?
Yönetim paneli genel olarak, sahip olduğunuz web sitesini yönetebilmenizi sağlayan, fotoğraf, video ya da yazı gibi veriler eklemenizi sağlayan bir arayüzdür.
Demo Nedir ?
Demo bir ürün veya hizmetin çalışır halde olduğunda nasıl çalışacağını gösteren bir durumdur. Tüm ürünlerimizin demo adresleri ürün detay sayfalarında bulunmaktadır.
Ara Yüz Nedir ?
Yazılımlarımız için, görsel tasarımın yer aldığı ve kullanıcı etkileşiminin gerçekleştiği görsel tasarım bütünüdür.
Veri Tabanı Nedir ?
Yazılımlarımız için internet sitesinde yer alan verilerin ayarların ve bu bilgilerin depolandığı güvenli çevrimiçi alandır.
Lisans Nedir ?
Yazılımlarımız için satın almış olduğumuz yazılımın vereceğiniz domain adresine kaydedilmesidir.
Inode Limiti Nedir?
Inode limiti, Linux işletim sisteminde bulunan veri yapısı bilgilerini içermektedir. Inode sayısı hesabınızda bulunan dosya sayısını ifade etmektedir. Hesabınızda bulunan tüm dosyaların toplamı inode sayısını oluşturmaktadır. Hosting paketlerimizde inode limiti bulunmaktadır, satın alacağınız hosting paketinin açıklama kısmında bu limiti görebilirsiniz.
Yazılımı farklı bir hostinge taşımam gerektiğinde prosedür nasıl işliyor?
Eğer bizden hosting paketi aldıysanız ücretsiz kurulum sağlıyoruz, farklı bir yerden hosting hizmeti aldığınız takdirde kurulum ücreti ödemeniz gerekiyor.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın