ecloud

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik Nedir?

Siber Güvenlik konusuna değinmeden önce Siber kelimesinin ne anlama gelindiğine bakılmalı. Siber kelimesi, bilişim sistemleri alt yapısında çalışan soyut ve geniş bir alt yapıdır. Buna kısaca siber alem denilmektedir. Siber Güvenlik, siber alemdeki hayatın güvenliği ve gizliliğinin korunmasıdır.

Yakın gelecekte çıkabilecek büyük bir savaşta ilk mermi internette atılacaktır.” (Rex Hughes – NATO Güvenlik Danışmanı).
Kuruluşunuz, şirketiniz veya işletmeniz yeni nesil siber saldırılara ne kadar hazır? Günümüz de gerçekleştirilen saldırıların sayısı her dakika artmakta ve daha bir karmaşık hale gelmektedir. Durum ve risk raporunuzu gerçekleştireceğimiz testler sayesinde görmeniz mümkün. Penetrasyon testi, işletmelere önemli bilgiler sağlar ve hizmetleri aksatmadan güvenlik açıklarını tespit etmelerine ve ortadan kaldırmalarına yardımcı olur. Strateji ve Risk, Siber Savunma, Dijital Kimlik, Uygulama Güvenliği ve Yönetim Güvenliği alanlarında sunduğumuz çözümlerden faydalanın.

İşinizin siber alanda nasıl büyüyeceğine dair daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!