Blockchain, Yapay Zeka, Metaverse, Web Yazılım, Siber Güvenlik, Mobil Uygulama ve Seo Hizmetleri - Şanlıurfa Yazılım
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

2010 yılında Şanlıurfa'da kurulan eCloud Yazılım Teknolojileri bugüne kadar bir çok projeye imza atmış sayısız çalışmalarda çözüm ortağı olarak bulunmuştur.

Gelişimini yoğun bir şekilde sürdüren ve aktif pazarda söz sahibi olan eCloud Yazılım Teknolojileri bünyesinde 6 Front-end Developer, 4 Back-end Developer, 2 Senior Grafik Tasarım Uzmanı, 2 Junior Grafik Tasarım Uzmanı, 5 Dijital Pazarlama Uzmanı, 2 Siber Güvenlik Uzmanı bulundurmaktadır. Tüm ekip bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tüm ekibin kendi alanında donanımlı olması sebebi ile eCloud Yazılım Teknolojileri sunmuş olduğu geniş hizmet yelpazesinden kaçınmamaktadır.

2017 yılından itibaren Basın Medya Kuruluşlarına Seo, Yazılım ve Siber Güvenlik hizmeti vermeye başlamıştır. Yurtiçinde ve Yurtdışında bir çok şirkete hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin Şanlıurfa Harran Üniversitesi Teknokent, Karabük Üniversitesi Teknokent ve Ankara Bilkent Üniversitesi Cyberpark içerisinde şubeleri bulunmaktadır.EKİBİMİZ

1. KURUCU

- Stratejist, Yazılım, Seo ve Siber Güvenlik Direktörü

2. STRATEJİ

- Stratejist Üretim Planlama - Seo Strateji Uzmanı

3. UX/UI TASARIMI

- Senior Grafik Tasarımcı - Junior Grafik Tasarımcı

4. GRAFİK TASARIM

- Senior Grafik Tasarımcı - Junior Grafik Tasarımcı

5. METİN GRUBU

- İçerik Yöneticisi - Metin Yazarı - Dijital Pazarlama - İçerik Editörü - Reklam Yazarı

6. YAZILIM EKİBİ

- 6 Front-end Developer Bilgisayar Mühendisi - 4 Back-end Developer Yazılım Mühendisi

7. YAPAY ZEKA

- Prompt Mühendisi - Derin Öğrenme Uzmanı - Görüntü İşleme Uzmanı - ML Geliştiricisi

8. BLOK ZİNCİRİ

- Blok Zinciri Danışmanı - Web 3.0 Geliştiricisi - Akıllı Kontrat Uzmanı - Topluluk Danışmanı

9. METAVERSE

- Modelleme Uzmanı - VR Uzmanı - AR Geliştiricisi - NFT Geliştiricisi

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Ekibimizi her geçen daha çok geliştiriyoruz. Becerilerimizi ve yetkinliklerimizi inceleyebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmetler de genel yetkinliklerimiz sağ tarafta yer almaktadır. Teknolojinin hemen hemen tüm alanlarına uzanan çalışmalarımız kişi, kurum ve şirketlere çözüm odaklı sonuçlar vermektedir.

BLOK ZİNCİRİ: En temelinde güvenliği odak alan özel ekibimizle hizmet veriyoruz. Bilgi Güvenliği, Pentest Uygulamaları ve daha pek çok konuda hizmetlerimizi sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız. İlk adımımız daima blok zinciri teknolojisi ile sağladığımız benzersiz güvenlik katmanını oluşturmaktır.

WEB YAZILIM: Projeleriniz profesyonel bir ekip tarafından yürütülür ve temiz kod anlayışı ile tamamlanır. Süreç tamamlandıktan sonra projenizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz asla karmaşık bir kod yapısına rastlamazsınız.

YAPAY ZEKA: Zaman ilerdikçe Teknolojide buna bağlı gelişmeler göstermekte, son teknoloji Yapay Zeka çözümlerimiz ile işinizi daha kolay hale getiriyoruz.

SİBER GÜVENLİK: Herşeyden önce güvenlik anlayışı ile hareket eden özel bir ekibe sahibiz. Bilgi Güvenliği, Pentest Uygulamaları ve daha fazlasını sizlere sunmakta onur duyuyoruz.

SEO DANIŞMANLIĞI: Profesyonel SEO ekibimiz ile internet sitenizin seo ihtiyaçlarını tespit ederek yerinde müdahele ediyoruz. Arama motorları tarafından benimsenen kriterler doğrultusunda İç Seo ve Dış Seo çalışmaları titiz bir şekilde yürütülmektedir.
Blockchain Teknolojisi %97
Yapay Zeka %75
PHP & Framework %98
Seo Danışmanlığı %95
Siber Güvenlik %98
Mobil Uygulama %92
HTML5 & Css %97
Yüz Yüze ve Online Eğitim %99
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın