Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

2010 yılında Şanlıurfa'da kurulan eCloud Yazılım Teknolojileri bugüne kadar bir çok projeye imza atmış sayısız çalışmalarda çözüm ortağı olarak bulunmuştur. İzmir, Sakarya ve İstanbul'da ofisleri bulunmaktadır mevcut ofislerde Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Gelişimini yoğun bir şekilde sürdüren ve aktif pazarda söz sahibi olan eCloud Yazılım Teknolojileri bünyesinde 6 Front-end Developer, 4 Back-end Developer, 2 Senior Grafik Tasarım Uzmanı, 2 Junior Grafik Tasarım Uzmanı, 5 Dijital Pazarlama Personeli, 2 Siber Güvenlik Uzmanı, 5 Prodüksiyon Personeli bulundurmaktadır. Tüm ekibin kendi alanında donanımlı olması sebebi ile eCloud Yazılım Teknolojileri sunmuş olduğu geniş hizmet yelpazesinden kaçınmamaktadır. 2017 yılından itibaren Basın Medya Kuruluşlarına Seo, Yazılım ve Siber Güvenlik hizmeti vermeye başlamıştır. Yurtiçinde ve Yurtdışında bir çok şirkete hizmet vermeye devam etmektedir.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Ekibimizi her geçen daha çok geliştiriyoruz. Becerilerimizi ve yetkinliklerimizi inceleyebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmetler de genel yetkinliklerimiz sağ tarafta yer almaktadır. Teknolojinin hemen hemen tüm alanlarına uzanan çalışmalarımız kişi, kurum ve şirketlere çözüm odaklı sonuçlar vermektedir.

SEO DANIŞMANLIĞI: Profesyonel SEO ekibimiz ile internet sitenizin seo ihtiyaçlarını tespit ederek yerinde müdahele ediyoruz. Arama motorları tarafından benimsenen kriterler doğrultusunda İç Seo ve Dış Seo çalışmaları titiz bir şekilde yürütülmektedir.

WEB YAZILIM: Projeleriniz profesyonel bir ekip tarafından yürütülür ve temiz kod anlayışı ile tamamlanır. Süreç tamamlandıktan sonra projenizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz asla karmaşık bir kod yapısına rastlamazsınız.

YAPAY ZEKA: Zaman ilerdikçe Teknolojide buna bağlı gelişmeler göstermekte, son teknoloji Yapay Zeka çözümlerimiz ile işinizi daha kolay hale getiriyoruz.

SİBER GÜVENLİK: Herşeyden önce güvenlik anlayışı ile hareket eden özel bir ekibe sahibiz. Bilgi Güvenliği, Pentest Uygulamaları ve daha fazlasını sizlere sunmakta onur duyuyoruz.
Seo Danışmanlığı %95
Blockchain Teknolojisi %97
Yapay Zeka %75
PHP & Framework %98
Siber Güvenlik %98
Mobil Uygulama %92
HTML5 & Css %97
Yüz Yüze ve Online Eğitim %99
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın