Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Sürekli geliştirmekte olduğumuz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.
Google Adwords Bütçe Hesaplaması

Google Adwords Bütçe Hesaplaması

Google Adwords bütçe hesaplaması hedef kitlenize ve reklam vermek istediğiniz anahtar kelimelerin ortalama rekabet puanına göre belirlenir.

Sosyal Medya Optimizasyonu

Sosyal Medya Optimizasyonu

Sosyal Medya, online pazara girmiş olan her kurumun, şirketin veya bireyin en etkin şekilde kullandığı pazarlama aracıdır.

SEO Çalışması

SEO Çalışması

SEO Türkçe anlamı arama motoru optimizasyonu olan “Search Engine Optimization’un” kısaltmasıdır. Arama optimizasyonu nedir? Google’ ın kullanıcılarına sunmuş olduğu araçlarıda içeren arama optimizasyonu, bir web sitesinin değerini arttıracak, aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayarak ziyaretçi sayısını arttıracak bir çalışmadır.

Rakip Analizi

Rakip Analizi

Rakip analizi, fiziki mağazanızı online taşırken dikkat etmeniz gereken önemli bir konudur. Rakiplerinizi tanımak için rakip analizini yapmak zorundasınız.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar Kelime Analizi

Kullanıcıların arama motorlarına yazarak arattıkları kelimelere anahtar kelime denir. Anahtar kelimeler hedef kitlenizle kurduğunuz köprüdür. Web sitenize ne kadar trafik aldığınız önemli bir kıstas değildir. Doğru olan web sitenize ne kadar doğru ve alakalı trafik aldığınızdır.

Backlink Paketleri

Backlink Paketleri

Backlink, web sayfalarının ücretli veya ücretsiz olarak bir siteden link alma yani referans alma işlemidir. Backlink alınan sayfa ne kadar kaliteliyse backlink çalışmanızda o kadar kaliteli olmuş olacak ve de arama motorları sizi üst sıralara taşıyacaktır.

Organik Trafik

Organik Trafik

Organik trafik, para harcamadan bir web sitesine arama motorlarından gelen doğal ziyaretçilere denir. Organik trafik yoğunluğu fazla olması aslında sizin reklam ve kampanya çalışmalarına ücret ödemeden sitenizin performansını ölçmede son derecede gerekli olan bir çalışmadır.

İç - Dış Seo Hizmeti

İç - Dış Seo Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu ile Google’da rakiplerinizin üstüne çıkabilirsiniz. Arama motoru dostu olan Seo hizmeti İç ve Dış olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Siber Güvenlik Danışmanlığı

Siber Güvenlik Danışmanlığı

Siber Güvenlik Danışmanlığı, kurumları iç ve dış siber tehditlerden korunmasına yardımcı olarak sistem sürekliliğini ve bilgilerin gizliliğinin, bütünlüğünün ve erişilebilirliğinin bozulmadan iletimi veya saklanması gibi güvenlik politikalarının uygulanması için danışmanlık hizmetini sunmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın