Blockchain, Yapay Zeka, Metaverse, Web Yazılım, Siber Güvenlik, Mobil Uygulama ve Seo Hizmetleri - Şanlıurfa Yazılım
Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Sürekli geliştirmekte olduğumuz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.
Web Yazılım

Web Yazılım

Hızla gelişen ve büyüyen dijital dünyada ürün veya hizmetini satmak isteyen yatırımcıların profesyonelleşmek için en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi web yazılımdır.

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Bu alandaki uzman ekibimiz, sektörünüze en uygun olan stratejilerle yatırımlarınızı gelire dönüştürebileceğiniz size özel kullanıcı dostu sistemler geliştiriyor.

Yazılım Optimizasyon

Yazılım Optimizasyon

Hiçbir müşteri kötü yazılıma sahip bir internet sitesinde vaktini harcamayacaktır. Sizde performansından veya tasarımından memnun kalmadığınız yazılımınızın yenilenmesine izin verin.

Yazılım Entegrasyon

Yazılım Entegrasyon

Yazılım Entegrasyon hizmeti, farklı platformlarda çalışan programların güvenilir bir alt yapı ile tek ya da çift yönlü data akışının etkileşimli olarak çalışma işlemidir.

Android - IOS Uygulama

Android - IOS Uygulama

Android – IOS Uygulamaları, mobil uygulamalar yardımıyla işlerini internet dünyasına taşımak isteyen her işletme için gün geçtikçe daha fazla önem kazanıyor.

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik

Gün geçtikçe internetin hayatımıza girmesi kurumları, şirketleri ve bireyleri işlenen bilgilerinin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğini siber saldırılara karşı korumak zorunda bırakmaktadır.

Web Yazılım Güvenliği

Web Yazılım Güvenliği

Web yazılım güvenliği şirketler ve kurumların bilgi ve yazılım altyapılarının güvenliğini sağlamaktır.

Mobil Uygulama Güvenliği

Mobil Uygulama Güvenliği

Günümüz pazarlama dünyası online hatta bir seviyeye çıkarak telefonlara dönmüş durumda. Bu da cihaz kullanımının ve şirketlerin kullanıcılarına kullanım kolaylığı sunmak için mobil uygulamalara yönelmesiyle Mobil Uygulama Güvenliğini zorunlu hale getirmiştir.

Penetrasyon Testi

Penetrasyon Testi

Litaratürde sızma testi olarakta bilinen Penetrasyon testi alanında başarılı güvenlik uzmanları tarafından güvenlik açıklarını ve mantık hatalarının tespiti için gerçekleştirilen bir güvenlik testidir.

Google ADS

Google ADS

Google arama motoru dünya üzerinde en fazla tercih edilen bir tarayıcıdır. Google Ads’de Google’ın kullanıcılarına sunduğu bir reklam hizmet aracıdır. Google Ads’yi kullanarak ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Google Adwords Hizmeti

Google Adwords Hizmeti

Google Adwords dijital de marka bilinirliliğinizi arttırmak ve dönüşüm oranlarını yükseltmek için kullanacabileceğiniz Google’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bir reklam hizmet aracıdır.

Google Rakip Analizi

Google Rakip Analizi

Online pazarda ayakta kalabilmek için tüm sitelerin kullanması gereken son derece önemli bir araçtır. Google rakip analizi sektörel rakiplerinizin içeriklerinde kullanmış olduğu bağlantıları, anahtar kelimeleri araştırarak online olarak neler yaptıklarını analiz etmenize yardımcı olur.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın