Blockchain, Yapay Zeka, Metaverse, Web Yazılım, Siber Güvenlik, Mobil Uygulama ve Seo Hizmetleri - Şanlıurfa Yazılım
Proje Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Proje Danışmanlığı
Proje Danışmanlığı

Firmaların ulusal ve uluslararası projelerine, profesyonel destek sunup, projelerin uygulaması ve yönetilmesi noktasında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Yürütülen söz konusu proje danışmanlığı sırasında, bütün gelişmeler ve trendler dikkate alınıyor ve değerlendiriliyor. TÜBİTAK, KOSGEB, Kalkınma Ajansları, TKDK vb. ulusal; Avrupa Birliği (EU), Dünya Bankası, UNDP vb. uluslararası fonlar ile desteklenen, başta AR-GE ve Girişimcilik tabanlı projeler olmak üzere her türlü proje içeriğine uygun profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

AR-GE projelerinde firmaların destekten faydalanabilmesi için projeye uygun desteğin yanında, fikri olmayan şirketler adına, teknik danışmanlar aracılığı ile proje danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

 

Proje Danışmanlık Hizmeti Nedir?

1. Projelere çözüm buluyoruz ve belirlenen fırsatları değerlendiriyoruz.

2. Birtakım kaynaklara başvurarak riskleri yönetiyoruz.

3. Toplumsal faydayı ve kaliteyi göz önünde bulundurup, proje içeriğine uygun farklı çalışmalar yapıyoruz.

4. Tanımlanan kapsama uygun hedefler ve amaçlar doğrultusunda belirgin ve daha net bir plan oluşturuyoruz.

5. Kendi oluşturduğumuz ya da daha önceden oluşan bir planı başlatıp, yürütüyor ve kontrol ediyoruz.

6. Firmanın amacına uygun faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

7. Firmanın genel giderlerini karşılayacak kaynak oluşturuyoruz.

8. Kurumsal organizasyonu ve finansal kapasiteyi arttırıyoruz.

9. Proje yazım, yönetim ve raporlaması yapıyoruz.

 

Projeniz İçin Danışmanlık Hizmeti Neden Almalısınız?

Gerçekleştirdiğimiz müşteri ziyaretlerinde, devlet hibe ve teşvikleri hakkında işletmelerde, genel bilgi eksikliğinden kaynaklanan eksiklikle birlikte var olan desteklerin birçoğundan haberdar olmadıklarını beyan ediyorlar. Gözlemlerimize göre danışmanlık hizmeti görmeyen işletmelerin %70'i Devlet hibe ve teşvikleri hakkında yeterli bilgiye, hatta büyük çoğunluğu hiçbir bilgiye ne yazık ki sahip değil. Devletimiz tarafından Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca desteklenen programlara başvuru yapan işletmeler %60'ı eksik başvuru evrakı, eksik proje başvurusu yapıyor, %70'i ise hakkı olan üst limiti olduğu halde tecrübesinin olmaması sebebiyle hakkı olan hibe tutarını alamıyor. İşletmeler yaptıkları başvurularda birçok revize alıyor, diğerleri ise reddediliyor. Yapılan başvuruların hatalı olması, üst limitten faydalanmama durumu ve zaman kaybı gibi maliyetler şirketlerin başarısını düşürüyor. Uzman danışmanlık şirketleri ile çalışmaları zaman kaybını hemen örter ve birlikte oluşum sağlayıp daha çabuk hedefe ulaşmasını sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın