Blockchain, Yapay Zeka, Metaverse, Web Yazılım, Siber Güvenlik, Mobil Uygulama ve Seo Hizmetleri - Şanlıurfa Yazılım
Si̇ber Güvenli̇k Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Siber Güvenlik Danışmanlığı
Siber Güvenlik Danışmanlığı

Siber Güvenlik Danışmanlığı, kurumları iç ve dış siber tehditlerden korunmasına yardımcı olarak sistem sürekliliğini ve bilgilerin gizliliğinin, bütünlüğünün ve erişilebilirliğinin bozulmadan iletimi veya saklanması gibi güvenlik politikalarının uygulanması için danışmanlık hizmetini sunmaktadır. Siber Güvenlik Danışmanlığı sadece teknik işlerin karşılanması değil çalışan, müşteri, paydaş, ürün, çözüm vb. tüm süreçlerin koordinasyonunu ve birlikte ele alınmasını gerektiren kavramdır.

Siber güvenlik danışmalığı günlük rutin işleyiş sırasında güvenlik adına yapılması gerekenleri, saldırı öncesi alınması gereken tüm tedbirleri, saldırı anında yapılması gereken aksiyonları ve saldırı sonrası yapılması gereken işlemleri tanımlar.

Günümüz teknolojilerinin hayatımıza hızla girmesiyle doğru ve etkili siber güvenlik önlemlerinin uygulanması kaçınılmaz hale gelmiştir. Çünkü dünya genelinde çok fazla cihaz bulunmakta ve saldırganlar her geçen gün yeni yöntemler geliştirmektedir.

Tehdit niteliğindeki bu yöntemlere karşı da sürekli bir innovasyon ile karşıt yöntemler geliştirilerek güvenlik kalkanı oluşturmak,  oluşabilecek saldırıları etkisiz hale getirmek durumundayız.

E-CLOUD BİLİŞİM HİZMETLERİ’nin amacı da online’da bu sıkıntılarla karşılaşma durumu olabilecek müşterilerini en iyi şekilde koruyarak bilgi ve verilerini güven altında tutmaktır.

Uzman ekibimiz size dijital dünyadaki güvenliğinizi kolaylaştıracak çözüm önerileri sunuyor.

Konuyla ilgili merak ettiğiniz her şeyde bizlere anında ulaşabilirsiniz.

 

Cisco tarafından verilen Siber Güvenlik Rozetimiz;

Siber Güvenlik Rozeti

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın