"Şöyle bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı" diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Probleminizi yerinde tespit edip; çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz.  Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz. Yani sihirli değnekle dokunup iş akışınızı kolaylaştırıyoruz.

Web yazılım, HTML diline dinamik yani yönetilebilir özellikler kazandırmak için yapılan yazılımdır.

E-CLOUD BİLİŞİM HİZMETLERİ olarak Microsoft teknolojilerini kullanarak tüm kurum veya kişilere özel web yazılım projeleri, B2B, B2C, C2C e-ticaretsistemi, entegrasyon çözümleri ve proje yönetimi hizmetleri sunuyoruz. Yazılım projelerimizin iş süreçleri; 

Öncelikle proje analizi yapılır, projenin prototip çalışması hazırlanır ve süreç planı belirlenir, planlama yapılır, tasarım tamamlanır, yazılım kodlamasının ardından ara yüzü giydirilir, test edilir ve son olarak proje yayına açılır. Proje süreçlerinden de anlaşılacağı gibi web yazılım ciddi bir emek ister.

Yazılım projelerimizde ara yüz ortamında Visual Studio 2013,VB &C# .Net kodlama dili, MVC ve n-katmanlı yazılım mimarisi kullanılmaktadır.